Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dzięki, którym nasz serwis może działać lepiej.

Szanowny Użytkowniku, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wydarzenia

17 października 2019 r.

Geobear Poland wraz z Polskim Kongresem Drogowym, Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji RP zapraszają na kolokwium eksperckie dedykowane branży drogowej i lotniskowej, które odbędzie się 17 października 2019 r. w Warszawie.

Czytaj więcej...

22 listopada 2019 r.

Firma BIMplatform oraz partnerzy serdecznie zapraszają na konferencję Precast DAY, która odbędzie się 22 listopada we Wrocławskim Parku Technologicznym.

Czytaj więcej...

28-29 listopada 2019 r.

Wrocławskie Dni Mostowe „Mosty a środowisko”

 W dniach 28-29 listopada 2019 r. odbędzie się 15-ta, jubileuszowa edycja Wrocławskich Dni Mostowych. Organizatorami są: Katedra Mostów i Kolei Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, Polish Group of the International Association for Bridges and Structural Engineering oraz Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Przewodniczącym Komitetu Programowego i Organizacyjnego jest prof. dr hab. inż. Jan Biliszczuk.

Czytaj więcej...

3-6 marca 2020 r.

XXXV ogólnopolskie warsztaty pracy projektanta konstrukcji

„Innowacyjne i współczesne rozwiązania w budownictwie:
konstrukcje metalowe, posadzki przemysłowe, lekka obudowa, rusztowania”

 Konferencja odbędzie się w dniach 3-6 marca 2020 r. w Wiśle. Organizatorem jest Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Oddział w Katowicach, przy współpracy Oddziałów w Bielsku-Białej, Gliwicach i Krakowie. Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego jest Andrzej Szydłowski.

Czytaj więcej...

Szukaj