Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dzięki, którym nasz serwis może działać lepiej.

Szanowny Użytkowniku, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wydarzenia

22 listopada 2019 r.

Firma BIMplatform oraz partnerzy serdecznie zapraszają na konferencję Precast DAY, która odbędzie się 22 listopada we Wrocławskim Parku Technologicznym.

Czytaj więcej...

28-29 listopada 2019 r.

Wrocławskie Dni Mostowe „Mosty a środowisko”

 W dniach 28-29 listopada 2019 r. odbędzie się 15-ta, jubileuszowa edycja Wrocławskich Dni Mostowych. Organizatorami są: Katedra Mostów i Kolei Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, Polish Group of the International Association for Bridges and Structural Engineering oraz Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Przewodniczącym Komitetu Programowego i Organizacyjnego jest prof. dr hab. inż. Jan Biliszczuk.

Czytaj więcej...

3-6 marca 2020 r.

XXXV ogólnopolskie warsztaty pracy projektanta konstrukcji

„Innowacyjne i współczesne rozwiązania w budownictwie:
konstrukcje metalowe, posadzki przemysłowe, lekka obudowa, rusztowania”

 Konferencja odbędzie się w dniach 3-6 marca 2020 r. w Wiśle. Organizatorem jest Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Oddział w Katowicach, przy współpracy Oddziałów w Bielsku-Białej, Gliwicach i Krakowie. Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego jest Andrzej Szydłowski.

Czytaj więcej...

20-22 kwietnia 2020 r

 


 

IV międzynarodowa konferencja naukowo-techniczna 
Environmental Challenges in Civil Engineering (ECCE 2020)

Konferencja odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2020 r. w Opolu. Organizatorami są: Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Opolu, Wydział  Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej, Opolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa przy współudziale Komisji Inżynierii Budowlanej Oddział PAN w Katowicach. Przewodniczącym Komitetu Naukowego jest dr hab. inż. Adam Rak, prof. PO, a przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego dr inż. Wiesław Baran.

Czytaj więcej...

Szukaj