Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dzięki, którym nasz serwis może działać lepiej.

Szanowny Użytkowniku, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, Autorzy za publikację artykułu naukowego w czasopiśmie „Inżynieria i Budownictwo” otrzymują 100 pkt.

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za przesłanie artykułów do czasopisma „Inżynieria i Budownictwo”.
Informujemy, że:

  • w roku 2023 wszystkie numery czasopisma są już zapełnione,
  • w roku 2024 w dalszym ciągu wydawane będą podwójne numery „Inżynierii i Budownictwa”,
  • artykuły do „Inżynierii i Budownictwa” na rok 2024 prosimy składać od 1 października 2023 roku przez system ICI Publishers Panel „Index Copernicus”, do którego dostęp jest otwarty przez naszą stronę internetową www.inzynieriaibudownictwo.pl.

Jednocześnie informujemy Autorów, że za zamieszczenie artykułu od 1 stycznia 2024 roku będzie pobierana opłata.

W związku z powyższym, informujemy:

MINIMALNA OBJĘTOŚĆ ARTYKUŁU NAUKOWEGO 4 str. formatu A4 W NUMERZE (objętość tekstu 27500 znaków ze spacjami i ilustracjami).

Zgłoszony artykuł przez autora/autorów po akceptacji Redakcji do zamieszczenia w zeszycie, podlega opłacie.

Wysokość opłaty 2 000,00 zł netto + 23% VAT za 4 strony formatu A4 w numerze, a każda kolejna strona 500 zł netto + 23% VAT.   

Faktura zostanie wystawiona Autorowi po otrzymaniu danych do faktury na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy serdecznie do publikacji artykułów w naszym czasopiśmie „Inżynieria i Budownictwo”.