Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dzięki, którym nasz serwis może działać lepiej.

Szanowny Użytkowniku, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Generalnym wykonawcą Stadionu GKS Katowice jest zaprzyjaźniona z PZITB Oddział w Katowicach firma NDI S.A., która realizuje projekt budowy stadionu z trybunami, halę widowiskowo-sportową, plac główny, dwa pełnowymiarowe boiska szkoleniowe oraz parking.

Jak się dowiadujemy z prasy codziennej, obecnie trwają końcowe prace nad fundamentami pod konstrukcję budynku hali, w rejonie boiska sportowego są montowane trybuny składające się z belek zębatych oraz płyt audytoryjnych o rozpiętości ponad 9 metrów i masie 12 ton, zaś po przeciwnej stronie hali powstaje czwarta z siedmiu klatek schodowych. Wkrótce rozpoczną się też prace przygotowawcze związane z konstrukcją stalową dachu hali.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat budowy stadionu miejskiego GKS Katowice weź udział w spotkaniu dyskusyjnym,

na które zapraszamy członków Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
oraz członków PZITB:

SPOTKANIE DYSKUSYJNE
2 marca 2023 r, godzina 9.00
w siedzibie PZITB Oddział Katowice

na którym dr inż. Ryszard Tyrkosko -Wiceprezes ds. Biznesu NDI S.A. wraz z przedstawicielami firmy przedstawią informacje i ciekawostki dotyczące skomplikowanych i trudnych inwestycji realizowanych przez NDI S.A.:

  • Budowa Stadionu Miejskiego GKS Katowice
  • Budowa przekopu Mierzei Wiślanej

Informacje i zapisy
tel. 322 538 638
mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do filmu z budowy stadionu GKS Katowice
https://www.youtube.com/watch?v=VDq3fMRERwg

Szukaj