Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dzięki, którym nasz serwis może działać lepiej.

Szanowny Użytkowniku, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem


IX Konferencja Mostowców infraMOST 2019
Mosty w infrastrukturze drogowej i kolejowej”

 

Konferencja odbędzie się w dniach 16–17 maja 2019 r. w Wiśle. W tym roku po raz pierwszy będzie miała charakter międzynarodowy z udziałem przedstawicieli krajów V4, czyli Grupy Wyszehradzkiej (Czechy, Słowacja, Węgry). Organizatorem jest Związek Mostowców RP oddział Górnośląski przy współpracy z infraTEAM. Przewodniczącym Komitetu Programowego jest prof. Marek Salamak, a dyrektorem organizacyjnym – Sandra Bienia z infraTEAM.

Tematyka: mosty kolejowe i drogowe (stalowe, betonowe, kompozytowe), wyposażenie mostów, projektowanie, wykonawstwo, technologie, infrastruktura drogowa i kolejowa.

Zagadnienia szczegółowe: elementy wyposażenia mostów; łożyska i urządzenia dylatacyjne; analiza obliczeniowa; badania i analiza eksperymentalna, analiza uszkodzeń, awarii i katastrof; obiekt mostowy a środowisko; analiza stanów użytkowych; technologia budowy; utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą; zarządzanie informacją o moście według BIM.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli administracji drogowej i kolejowej, jednostek naukowo-badawczych, biur projektowych oraz przedstawicieli firm wykonawczych, produkcyjnych i handlowych związanych z infrastrukturą drogowo-kolejową.

Kontakt do Organizatorów:

Komitet Organizacyjny

infraTEAM, ul. Plebiscytowa 1, 44-100 Gliwice

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sandra Bienia, Dyrektor Organizacyjny infraTEAM
tel. +48 507 475 028, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dr hab. inż. Marek Salamak prof. PŚ

Przewodniczący Komitetu Programowego

tel.: +48 502 359 037, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na stronie: http://inframost.info/

 

Szukaj