Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dzięki, którym nasz serwis może działać lepiej.

Szanowny Użytkowniku, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Recenzje książek

Warunki techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych

 Opracowania zawierające „Warunki techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych” są przez Instytut Techniki Budowlanej wydawane od 2003 r. Poszczególne zeszyty tych warunków są ujęte w grupach tematycznych: A – Roboty ziemne i konstrukcyjne (wydano 10 zeszytów), B – Roboty wykończeniowe (15 zeszytów), C – Zabezpieczenia i izolacje (12 zeszytów); D – Roboty instalacyjne elektryczne (4 zeszyty); E – Roboty instalacyjne sanitarne (6 zeszytów).

            Ostatnio wydano (w roku 2017, w grupie E) nowy zeszyt 2 pt. „Instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne”. Autorem zeszytu jest Sławomir Pykacz. Zeszyt ten zastępuje publikację z roku 2010.  W opracowaniu podano warunki wykonania i odbioru instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej i zamieszkania zbiorowego – według stanu prawnego na koniec grudnia 2016 r. Warunki te mogą być stosowane również w odniesieniu do instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach przemysłowych, jeśli sposób użytkowania, rozprowadzenia i rodzaju powietrza jest podobny jak w budynkach wymienionych wyżej. Warunki dotyczą centralnych systemów powietrznych wentylacji i klimatyzacji oraz najczęściej stosowanych systemów klimatyzacji powietrzno-wodnej i systemów z klimatyzatorami indywidualnymi.  (sp).

`* * *

Sekcja Wydawnictw Naukowych ITB: 02-656 Warszawa, ul. Ksawerów 21, tel. 22-843-35-19, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.itb.pl

 

Szukaj